08/07/2005 anasayfa>>> <<<önceki gün   bugün   sonraki gün>>>
English
yenibir.com
Genç Hürriyetim
Agora
Gündem
Avrupa Birliği
Dünya
Ekonomi
Spor
Yaşam
Teknonet
Tüm Haberler
Yazarlar
Kültür Sanat
Magazin
Özel Dosyalar
Hava Durumu
Astronet
Televizyon
HÜRRİYET EKLER
Bilim
e.yaşam
Otoyaşam
Seyahat
Pazar
Cumartesi
Cuma
Kelebek
Televizyon
Tadımız Kaçmasın başlıyor
Kanal D’de bu akşam, başrollerini Raga Oktay ve Rojda Demirer’in paylaştıkları ‘Tadımız Kaçmasın’ adlı yepyeni bir dizi başlıyor.
Yönetmenliğini Levent Demirkale’nin yaptığı, Ayberk Attila, Kerem Atabeyoğlu gibi başarılı oyuncuların rol aldıkları dizinin konusu şöyle: Uyumlu Ailesi’nin yapıtaşı olan Mukaddes Hanım’la Osman Bey’in üç çocukları olmuş ve onlara Rüya, Haşmet ve Oktay adlarını vermişlerdir. Rüya, evlenmeye çok meraklı olduğu halde her girişimi başarısızlıkla sonuçlanan yarı çatlak ve bir o kadar da sevimli bir kızdır. Haşmet, lise mezunudur. Birçok iş denemesinde bulunmuş ancak hiçbir işte dikiş tutturamamış ve hep Oktay’ın gölgesinde kalmıştır. Oktay ise annesinin bir tanesidir. Mukaddes Hanım, biricik oğlunu kimselere veremeye kıyamamış, herkeslerden sakınmıştır. Fakat yine de ayrılık çanları çalmış ve biricik oğlu Eda’ya aşık olup onunla evlenmiştir. Evlenmelerine mani olamayan Mukaddes Hanım, başka bir strateji geliştirmiş, ailece oğlunun evine yerleşmişlerdir. Doğumla birlikte çalışma hayatına ara veren Eda’nın ise sabrı tükenmiştir.
20.30 KANAL D
 
Tuhaf haberler eğlenceli konuklar
‘Mesut Yar’la Tuhaf Şeyler’e bu gece, yeni albümüyle büyük yankı uyandıran Ebru Destan, komedi ustası Hamdi Alkan ve şovmen Ceyhun Yılmaz konuk oluyor. Mesut Yar’ın sunduğu programın bu haftaki tuhaf haberleri şöyle: Azeri Rambo’nun insanı hayrete düşüren gösterileri... ABD’nin geleneksel sandviç yeme yarışması... Monte Carlo Sirki’nde dengesini kaybeden akrobat...
01.10 STAR
 
İstanbul Modern
Gazeteci Taha Akyol, ‘Eğrisi Doğrusu’ programında bu gece, İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı’nı konuk edecek. Oya Eczacıbaşı programda, ‘Tüm dünyanın ilgisini çeken bir modern sanat müzesi, İstanbul’da nasıl kuruldu?’, ‘İstanbul Modern’de neler var ve neler olacak?’, ‘Müze, gençlere ve sanatseverlere nasıl eğitim verecek?’ sorularını yanıtlayacak.
21.10 CNN TÜRK
 
Efsane ekranlarda
1980’li yıllarda tüm dünyayı kasıp kavuran efsane dizi ‘’Dallas’’, 29 Temmuz Cuma gününden itibaren DIGITÜRK’ün RetroMax kanalında tekrar ekranlara gelecek. Teksaslı petrol zengini Ewing Ailesi’nin entrikalarla dolu maceralarını konu alan ‘Dallas’, Guiness Rekorlar Kitabı’nda ‘En Başarılı Pembe Dizi’ unvanını elinde bulunduruyor. Dallas, 1980 yılında Amerika’da ortalama 83 milyon kişi tarafından izlenerek reytinglerde %76 share’a ulaşmıştı. 1978 ile 1992 yılları arasında 13 sezonda toplam 357 bölüm çekilen Dallas, tam 130 ülkede birden gösterilmişti. 80’ler Türkiye’sinde yayımlandığı saatlerde sokakların boşalmasına neden olan dizi özellikle acımasız Jr, iyilik meleği Bobby ve Jr’ın alkolik eşi Sue Ellen karakterleriyle hafızalara kazınmıştı. Dallas’ın 2006’da filmi de çekilecek. Jr. rolü için Bruce Willis ve John Travolta kapışıyorlar. Brad Pitt ve Catherine Zeta-Jones ise film için adı geçen diğer isimler...
 
Işın Karaca’dan Işın Show
atv’de bu gece, pop müziğin güçlü sesi Işık Karaca’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Işın Show’ adlı yepyeni bir talk-show programı başlıyor. Sanat, medya, spor ve siyaset dünyasından önemli isimlerin konuk edileceği ‘Işın Show’ canlı yayınla ekranlara gelecek. Programın açılış bölümlerinde özel bir stand-up gösterisi sergileyecek olan Işın Karaca, zaman zaman ilginç yetenekleri de programına konuk edecek. Işın Karaca’ya partnerlik yapan DJ Çığırtkan ise programda özel şovlara ve ilginç tiplemelere imza atacak. Programın ilk bölümüne, pop müziğin sevilen sesi İzel, başarılı oyuncu Engin Günaydın ve Barış Akarsu konuk olacak.
00.00 ATV
 
Kanal 7, 11 yaşında
3 Temmuz 1994 tarihinde yayın hayatına başlayan Kanal 7, 11’inci yılını bir törenle kutladı. 5 Temmuz salı akşamı gerçekleşen kutlamaya, Kanal 7 Yönetim Kurulu Üyeleri, gazeteci Ahmet Hakan Coşkun ve Kanal 7 çalışanları katıldı. Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman, 50 kişiyle başlayan Kanal 7’nin yolculuğunu, bugün Radyo 7, Haber 7 ve Kanal 7 INT ile gelişerek devam ettiğini vurguladı. Kanal 7’nin en güvenilir kanallardan biri olduğunu belirten Karaman; ‘Kurumsal değerlerin başında adil olmak geldiği için, hiçbir şahsa, kuruma kasti olarak düşmanlık yapan haber ve program yapılmamıştır.’dedi.
 

           
Ana Sayfa | Son Dakika | Tüm haberler | Gündem | Dünya | Ekonomi | Spor | Yaşam | Bilim-Teknoloji | Yazarlar
Kültür Sanat | Magazin | Özel Dosyalar | Piyasanet | Hava Durumu | Astronet | Televizyon
İnsan Kaynakları | | Arama+Arşiv | Bize ulaşın | Yardım
© Copyright 2005 Hürriyet
www.hurriyetkurumsal.com