04/06/2004 anasayfa>>> <<<önceki gün   bugün   sonraki gün>>>
English
yenibir.com
Genç Hürriyetim
Agora
Gündem
Politika
Avrupa Birliği
Dünya
Ekonomi
Spor
Yaşam
Teknonet
Tüm Haberler
Yazarlar
Kültür Sanat
Magazin
Gezi
Özel Dosyalar
Hava Durumu
Astronet
Televizyon
HÜRRİYET EKLER
Bilim
e.yaşam
Otoyaşam
Seyahat
Pazar
Cumartesi
Cuma
Kelebek
Anasayfa Son Güncelleme 17:56
04.06.2004
İstanbul'da 2 hafta elektrik kesintisi

İstanbul

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yapılacak trafo bakımları nedeniyle bazı yerlerde, 7-20 Haziran tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş'den (TEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, yıllık trafo merkez bakım programı dolayısıyla  09.00-15.00 saatleri arasında elektrikleri kesilecek yerler ve tarihleri şöyle:

   

7 HAZİRAN PAZARTESİ 

   

     Kurtköy Bölge; Uydukent Çağlayan, Tekelli Komşum Sitesi, Uydukent Cumhuriyet Lisesi. 

    Dudullu Bölge; Aşağı Dudullu; Adem Yavuz Sağlık Ocağı, Kas. Parselleri, Çamgaz bir bölümü, Karadeniz Caddesi ve civarı, PTT, Y. Asya Konut Yapı kooperatifi ve civarı. 

    Samandıra Bölge; Sultanbeyli Mecidiye Mahallesi; Ağrı Caddesi, Amasya Caddesi, Koçoğlu Mobilya, İSKİ ve civarı.

    Kadıköy Bölge; Göztepe Mazhar Osman Sokak civarı, Tuğlacıbaşı Yıldıray Sokak, Yazıbaşı Sokak, Göktepe Sokak civarı.

    Bostancı Bölge; Kayışdağı, İstanbul Caddesi, Yeditepe Üniversitesi, Yavuzbey Sokak, Darülaceze, Fındıklı.

    Vaniköy Bölge; Talimhane Zübeyde Hanım Caddesi, Çengelköy Osmanağaoğulları Sitesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi. 

    Pendik Bölge; Topselvi Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Zift fabrikası civarı, Karaağaç Sokak başı civarı.

    Ümraniye Bölge; K.Karabekir Mahallesi Bahçeler Sokak, Özakın Sitesi, İnkılap Mahallesi Bahçeler Sokak, Üçkaya Yapı Kooperatifi, Atatürk Mahallesi Atatürk Caddesi, Bahçeler Sokak, Velioğlu Siteleri.

    İçmeler Bölge; Tahaffuzhane Caddesi Işık Apartmanı, Sümer Sokak, Muhacir Sokak'ın bir kısmı, B.Hayrettin Caddesi'nin bir kısmı, Tahaffuzhane Caddesi'nin bir kısmı, Adliye, Rauf Orbay Caddesi, İSKİ Arıtma Tesisi.

    Erenköy Bölge; Tüccarkatibi Sokak, Halay Sokak, Hakim Kemal Sokak,Asuman Sokak , Aydın Sokak, Ayşe Çavuş Sokak, Yusuf Çavuş Sokak.

    Üsküdar Bölge; Gazi Caddesi, Yeni Ocak civarı, İcadiye Temaşa Sokak, Çamlıca Caddesi, Sıvacı Ferhat Sokak ve civarı, Cumhuriyet Caddesi, Yunus Emre Sokak ve civarı. 

    Kartal Bölge; Maltepe Bağdat Caddesi, Coşkun Sokak, Barbaros Sokakve civarı, Feyzullah Mahallesi, Selahattin Bey Sokak civarı, Çam Sokak, Mert Sokak, Çimen Sokak, Fulya Sokak ve civarı.

    Beykoz Bölge; Gümüşsuyu Dereiçi, 39. Sokak, Alt Ayazma, Konubaşı.

    

8 HAZİRAN SALI

   

    Kurtköy Bölge; Tepeören Bostandere Mevkii, Soğuk Hava Deposu.

    Dudullu Bölge; Çekmeköy Gökdeniz Konut Yapı Kooperatifi, Göl Konakları civarı, Çardakbayırı ve civarı, Emin İnşaat Şantiyesi, AkkonKonut Yapı Kooperatifi.

    Samandıra Bölge; Sultanbeyli Fatih Mahallesi Kuran Kursu Caddesi, Seyhan Caddesi, M. Akif Mahallesi, Yanyol.

    Bostancı Bölge; İçerenköy Karakol karşısı, Adem Sokak, Akça Sokak,Aydın Sokak, Sabit Pazar.

    Vaniköy Bölge; Çengelköy Deftardarlığı Sokak, Ata Sokak, Kazdal Caddesi, Defteroğlu Sokak civarı, Kalender Sokak.

    Pendik Bölge; Pendik Çilek Sokak, Doğu İnş Pasajı civarı, Vişne Sokak, Okmen Pasajı, Şehit Burhan Toprak Caddesi, Sümbül Sokak civarı.

    Ümraniye Bölge; Kazım Karabekir Mahallesi Şehit Serdar Eyüpoğlu Caddesi, Seyrantepe Caddesi, Hisar Caddesi, Güven Sokak, Ayazağa Caddesi No:8 karşısı.

    İçmeler Bölge; Barbaros Hayrettin Caddesi, G-6 Sokak, İsmail Efendi Sokak, Fatma Hanım Sokak, İston A.Ş, Tuzla Vatan Caddesi, Spor Kompleksi. 

    Erenköy Bölge; Sinan Ercan Caddesi, Emko Blokları, Şemsettin Günaltay Caddesi, Koçbank, ve Güneşli Sokak, Gürsoylu Sokak.

    Üsküdar Bölge; Cumhuriyet Caddesi, Yapmabebek karşısı, Davutoğlu Sokak civarı, İcadiye Barışık Sokak, Berberoğlu Özbekler Tekkesi, Soysop Sokak civarı, Müneccimbaşı Sokak, Çifte Çınar Sokak, Hamursuz Sokak civarı.  

    Kartal Bölge; Altayçeşme İstiklal Caddesi, Birsen Sokak, Barış Sokak, Elif Sokak civarı, Kader Sokak, Palmiye Sokak civarı, Gülcihan Sokak, Özdemir Sokak, Sanayi Sokak, Bağdat Caddesi, Önder Sokak.

    Kadıköy Bölge; Feneryolu Muratpaşa Caddesi civarı, Sarayönü Sokak,F.Kerim Gökay Caddesi, Marmara Üniversitesi civarı, Feneryolu Atılay Sokak, Yıldıray Sokak, Camtepe Sokak civarı.

    Beykoz Bölge; Ortaçeşme Merkez civarı, Akbaba Yolu Biosel İlaç Fabrikası.

    

9 HAZİRAN ÇARŞAMBA

    

    Kurtköy Bölge; Velibaba Kartal Cezaevi, Nurtaş Sitesi, Yakacık Caddesi bir bölümü. 

    Dudullu Bölge; Çekmeköy Üsküdar Caddesi ve civarı, Huzur Konut Yapı Kooperatifi, Finiteks ve Çavuşbaşıyolu üzeri.

    Samandıra Bölge; Sultanbeyli Adil Mahallesi S.Evler Kooperatifi, Vahdet Caddesi, A.Gazi Mahallesi Orman Caddesi, Mecidiye Mahallesi Tevhit Çarşısı.

    Bostancı Bölge; İçerenköy Karslı Ahmet Caddesi, Oyacı Sokak, AtiyeHanım Sokak

    Vaniköy Bölge; Çengelköy Kordon Restaurant, Mısırözü Villası, Koray Villaları.

    Pendik Bölge; Pendik Abdülhakrenda Caddesi, Tren İstasyonu, PTT civarı, Sapanbağları Mahallesi, Süreyyapaşa, Fırın Yanı.

    Ümraniye Bölge; Yavuztürk Mahallesi Karadeniz Caddesi, Fildişi Sokak, Yeşilyamaç Sitesi, Okul Caddesi, Dalgıçkent Sitesi, Son Durak Mavi Kartal Sitesi.

    İçmeler Bölge; Sinangil Un Fabrikası, Demirci, G-13 ve G-14 Sokaklar, Kocatepe Tersanesi, Kurt Kiremit Fabrikası, Merkez Kimya, Tersaneler Caddesi, Selah Tersanesi, Tuzla Gemi.

    Erenköy Bölge; İstasyon Caddesi, Gülbahçe Sokak, Mehmet Ertem Alp Sokak, Tellikavak Sokak, Gülçin Sokak, Şemsettin Günaltay Caddesi, Kamiller Sokak ve çıkmazı.

    Üsküdar Bölge; Pazarbaşı Mahallesi, Boybey Sokak, Miroğlu Sokak civarı, Selami Ali Mahallesi, Görümce, Silahtar Bahçe, Üzümkızı, Selanikliler, Kalpaku, Kalemtraşçı ve Kuşakçı Sokaklar ile civarı.

    Kartal Bölge; Altayçeşme Mine Sokak, Uçar Sokak, Öğet Sokak, Öğretir Sokak civarı, Kuleli Köşk Sokak, Adalı Sokak civarı, Maltepe Çağlaya Sokak, Balayır Sokak civarı, Talatpaşa civarı.

    Kadıköy Bölge; Çiftehavuzlar Tepegöz Sokak, Yeşilbahar Sokak civarı, Tamiş Sokak, Kemal Kayacan Sokak civarı, Hamit Oskay Sokak, Göztepe Polis Karakol civarı, Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Akasyalı Sokak civarı.

    Beykoz Bölge; Beyköy Sitesi ve Şahinkaya Caddesi.

    

10 HAZİRAN PERŞEMBE

    

     Kurtköy Bölge; Şeyhli Fatih Sultan Mehmet Caddesi.

    Dudullu Bölge; Çekmeköy Gül 91 Konut Yapı Kooperatifi ve civarı, Hamidiye Mahallesi bir kısmı, Öğretmenler Konut Yapı Kooperatifi, Güven 89 Konut Yapı Kooperatifi.

    Samandıra Bölge; Taşdelen Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Sarıgazi Caddesi, Soğuk Pınar (Kütük Mermer).

    Bostancı Bölge; İçerenköy Çelik Motor, Hal yolu Sağlık Sitesi, HalYanı, Bostancı İşletme Şebeke Trafosu.

    Vaniköy Bölge; Çengelköy Mezarlık Yolu, Beylerbeyi Fidanlık, Eski Çınar Sokak, Beybostan Sokak, Nuribey Caddesi bir kısmı, Bey Konakları, Beylerbeyi Sarayı ve Sabancı Lisesi.

    Pendik Bölge; Pendik Zafer Caddesi, Kiçkine Yapı Kooperatifi, Süreyyapaşa Caddesi, Bankacılar Sitesi, Şehit Fethi Caddesi başı, Fırın Yanı civarı, Ihlamur Sokak, eski belediye ve civarı.

    Ümraniye Bölge; İnkılap Mahallesi Küçüksu Caddesi, Mor Kaplan YapıKooperatifi, CarrefourSA İçi.

    İçmeler Bölge; Tuzla Vatan Caddesi, Mavi Evler Kooperatifi, Tolgahan Sitesi, Anadolu 91 Sitesi.

    Erenköy Bölge; Sultan Sokak, Bengü Sokak, Çoban Yıldızı Sokak, Şemsettin Günaltay Caddesi, İstasyon Caddesi, Arsan Sokak, Yesari AsımErsoy Sokak, SSK Fizik Tedavi Merkezi.

    Üsküdar Bölge; Üsküdar Emniyet Müdürlüğü, Bakkal Adem Sokak civarı, Selami Ali Mahallesi, Katibim Azizbey Sokak, Yeni Bülbül Sokak, Hatmi Sokak, Durbali Sokak, Zenciler Sokak civarı, Tophanelioğlu Sokak, Bağlıbahçe Sokak, Katibim Azizbey Sokak, Cambaz Ali Sokak.

    Kartal Bölge; Zümrütevler Handegül Sokak, Süreyya Sokak, Ünal Sokak, Karaca Sokak, Solmaz Sokak civarı, Gülsuyu Ü. Kaptancıoğlu Caddesi, 2. Sokak, 4. Sokak civarı, Maltepe Feyzullah Caddesi, Kumru Sokak, Şahin Sokak civarı.

    Kadıköy Bölge; Feneryolu Özgürlük Parkı civarı, Mazharbey Caddesi,Boztepe Sokak, Saldıray Sokak, Camtepe Sokak civarı.

    Beykoz Bölge; Beykoz Korusu, Taşocakları Yolu.

    

11 HAZİRAN CUMA

   

     Kurtköy Bölge; Şeyhli Hilal Konutları, Kavak Sokak

    Bostancı Bölge; İçerenköy Cami Sokak, Alanaldı Caddesi, Doğanbey Caddesi, İpek Sokak, Yeditepe Hastanesi.

    Vaniköy Bölge; Beylerbeyi Sakarer Villaları, Burhaniye Yazmacı Emine Sokak, Aziziye, Nuribey Sokak, Burhaniye Akdeniz Sokak, Karadeniz Sokak, Şeyh Şamil Sokak, Kağıtçıbaşı bir kısmı.

    Ümraniye Bölge; Çakmak Mahallesi Kayacan Sokak, Samanyolu Caddesi,Başak Sokak.

    İçmeler Bölge; Ferhat Özdamar İstasyon Caddesi bir kısmı, Giptaş Sanayi Sitesi, İstasyon Caddesi, Şifalı Sular, İçmeler Sanayi.

    Erenköy Bölge; Şakacı Sokak, Taç Sokak, 3. Yol Sokak, Kadıpaşa Sokak, Saray Sokak, Şahin Sokak, Şemsettin Günaltay Caddesi.

    Kartal Bölge; Maltepe 70 Evler Işık Yapı Kooperatifi, İnönü Caddesi, Tan Sokak civarı, Feyzullah Caddesi, İnönü Caddesi, Kooperatif Caddesi civarı, Ş.Hamit Kaplan Sokak civarı, Maltepe Santral Sokak, Sülün Sokak, Ihlamur Sokak, Akil Muhtar Sokak civarı.

    Kadıköy Bölge; Feneryolu Mahallesi Özgürlük Parkı civarı, Selamiçeşme Perçem Sokak, Çemenzar Tünek Sokak, Çemenzar Sokak civarı,Pınar Sokak, Trafik Şube Müdürlüğü civarı.

    Beykoz Bölge; Orta Çeşme Bağ üstü, Yalıköy Baharatçı Yokuşu.

 

12 HAZİRAN CUMARTESİ

   

    Kurtköy Bölge; Tepeören Organize Boya Vernikçiler Sitesi.

    Dudullu Bölge; Çekmeköy Cumhuriyet Caddesi, Şahinbey Caddesi bir bölümü, Balçek Konut Yapı Kooperatifi, Tiryaki Konut Yapı Kooperatifi,Ulubatlı Hasan Caddesi civarı.

    Samandıra Bölge; Paşaköy İSKİ Biyolojik Arıtma, Pompa İstasyonu, Yenidoğan Osmangazi Mahallesi, Ufuk Caddesi, Sarıgazi Eski Ankara Caddesi, Telekom Santralı.

    Ümraniye Bölge; İnkılap Mahallesi; Küçüksu Caddesi, Türk Telekom, Siteyolu Caddesi, Üntel Sokak, Genç Mermer Fabrikası.

    Kartal Bölge; Maltepe Fil Yokuşu Skoda, Orhangazi Caddesi, Elmek, 70 Evler Cemalbey Caddesi, Refah Sokak, Cengiz Topel Caddesi Ömür Sokak, TEDAŞ Binası.

    Erenköy Bölge; Yeniyol Sokak, Toprakyol Sokak, Orta Yol Sokak, Papatya Sokak, Emin Ali Paşa Caddesi, Gümüşçü Sokak, Bostan Tariki Sokak civarı.

    Pendik Bölge; Kurfalı Mahallesi As Kaynak İçi, Kipaş A.Ş Yanyol, Opar Yanı Klinger Fabrikası.

    Üsküdar Bölge; Zeynep Kamil Kan Merkezi, Fahri Atabey Caddesi civarı, Eski Topbaşı Caddesi, Helvacı Ali Sokak, Valide-i İmareti Sokak civarı, Kiler Market, Hasanbey Sokak, Körbakkal Sokak, Vergi Dairesi bina civarı.

    Kadıköy Bölge; Göztepe Cemil Topuzlu Caddesi Papatya Sokak civarı,Büyük Klüp İçi, Hasan Ali Yücel Sokak civarı.

    Beykoz Bölge; Tokatköy Gürkan Sokak, İmam Hatip Lisesi, S. Aziz Caddesi, Akbaba Yolu.

    

13 HAZİRAN PAZAR

   

    Kurtköy Bölge; Harmandere Fatih Mahallesi, Kurna, Ballıca ve Kurtdoğmuş Köyleri.

    Dudullu Bölge; Organize Sanayi 2. Cadde, İsmet Tarman, S.Pompa, Tekso, Vursan, Asil Gıda, Ersa Mak, Tekno Plast.

    Samandıra Bölge; Sultanbeyli Fatih Bulvarı (Otosanayi Sitesi'ne kadar), Aşşemsettin Mahallesi, Oto Sanayi Sitesi, Mecidiye Mahallesi Fatih Bulvarı.

    Pendik Bölge; Kurfalı Mahallesi E-5 Yanyol Eku Kampana civarı, Fren-teks Balata civarı, Komatsu civarı, Ertürk Makine.

    Erenköy Bölge; Emin Çınar Sokak, Hamle Sokak, Pembe Köşk Sokak, Kitapçı Mehmet Süleyman Sokak, Cami Sokak, Bostancı Bağdat Caddesi birkısmı, Vukala Caddesi, Ali Nihat Tarlan Caddesi, T.Resmi Sokak.

    Üsküdar Bölge; Oymacı Sokak, Koç Allianz ve Şark Sigorta civarı, Kısıklı Caddesi, Setar Turizm Koç Allianz, Aköz İş Merkezi, İsviçre Sigorta, Mahiriz Caddesi, Tophanelioğlu Caddesi, Fahrettin Kerim GökayCaddesi civarı.

    Ümraniye Bölge; İnkılap Mahallesi Özentaş Güven Sanayi Sitesi, Fatih Sanayi Sitesi, Siteyolu Genç Kayalar İş Merkezi.

    Kartal Bölge; Maltepe Fevzi Çakmak Caddesi, Pirireis Caddesi, Çayırlar E.C.A ve civarı, Ziya Gökalp Caddesi, Sahil Lunapark. 

    Beykoz Bölge; Tokatköy Çiftlik Caddesi, Validesuyu Caddesi, S.AzizCaddesi, Bombalıdere civarı.

    

14 HAZİRAN PAZARTESİ

    

    Dudullu Bölge; Çekmeköy Şahinbey Caddesi, Gaziler Caddesi.

    Bostancı Bölge; K.Bakkalköy Merdivenköy Yolu, Mezarlık Sokak, Ticaret Lisesi, Erguvan Evleri, Beta Kooperatifi

    Vaniköy Bölge; Abdullahağa Caddesi, Kağıtbaşı ve Bayır Sokak, Adı Güzel Villaları, Tunuslu Mahmut Paşa Sokak

    Pendik Bölge; Pendik Plevne Caddesi, Karayolları Blokları, Şehit Feyzi Caddesi, Edip Ali Sokak civarı.

    Ümraniye Bölge; Çakmak Mahallesi Şelale Evleri, Palmiye Evleri.

    İçmeler Bölge; Tuzla Belediyesi, Kaymakamlık, Hatboyu Caddesi, Afet Yönetim, İç Yapı Huzur Kooperatifi, Uyumkent Sitesi.

    Erenköy Bölge; Ali Nihat Tarlan Caddesi Şebnem Sokak, Kahraman Sokak, Bahçelere giden yol Sokak, Dr.Kemal Akgüder Caddesi Özlem Sokak, Mimoza Sokak, Mehmet Şevkipaşa Caddesi Akasya Sokak

    Üsküdar Bölge; Doğancılar Açıktürbe Sokak, Ekşioğlu Siteleri, Kaptanpaşa Cami Sokak ve civarı, Şemsipaşa Caddesi, İSKİ Su Pompası İstasyonu ve civarı.

    Kartal Bölge; Dragos Taylant Sokak, İstasyon civarı, Kuzey Yıldız Yapı Kooperatifi, Orhangazi Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve civarı, Tepe Yasemin Sokak, Zümrüt Sokak ve civarı.

    Kadıköy Bölge; Cemil Topuzlu Caddesi Haluk Tezören Sokak civarı, Kazımlakay Sokak, Fenerbahçe Kurukahveci Sokak civarı. 

    Beykoz Bölge; Tokatköy Yuşayolu Caddesi, Mezarlık Üstü ve Su Pompası, Mezhaba Sokak, Hacı Veli Parkı civarı, 1. ve 2. Ayazma caddeleri.

    

15 HAZİRAN SALI 

    

    Kurtköy Bölge; Ömerli İSKİ Tesisleri.

    Dudullu Bölge; Çavuşbaşı Yolu üzeri Kulp Makine, Çekmeköy Lalezar Konakları, Köroğlu Caddesi ve Belediye civarı, Dr. Villaları civarı, Cumhuriyet Caddesi.

    Bostancı Bölge; Prof. Hıfzı Özcan Caddesi civarı, Çiçekkent Işıklar Caddesi, Bakkalköy Taç Spor, Spastik Çocuklar Vakfı. 

    Vaniköy Bölge; Ata2 Sitesi.

    Pendik Bölge; Eski Dolayoba Caddesi civarı, Bahçelievler Mahallesi, Zümrüt Caddesi, İnci Yapı Kooperatifi.

    Ümraniye Bölge; Çakmak Mahallesi Soyak Palmiye Evleri, Şenol GüneşBulvarı.

    İçmeler Bölge; Hatboyu Caddesi Evim Kent Sitesi, En Kalite Sitesi,Çesan Blokları, Selvi Sokak, Çeşme Sokak.

    Erenköy Bölge; Kurukuyu Sokak, Papatya Sokak, Mimoza Sokak, Dr.Kemal Akgüder Caddesi, Dar Yol Sokak, Taşlı Çeşme Sokak, Turşucu Deresi Sokak, Vukala Caddesi, Emin Ali Paşa Caddesi, Bostan Tüccari Sokak.

    Üsküdar Bölge; Şemsipaşa Caddesi, Doğa Çay Bahçesi civarı, Öğdül Sokak, Beta Konakları, Doğancılar Caddesi Enfiyehane Sokak, MehmetpaşaDeğirmen Sokak civarı. 

    Kartal Bölge; Dragos Papatya Sokak, Çamlık Sokak, Orhangazi Caddesi, Kızılay Depoları, Maltepe Pirireis Caddesi civarı.

    Kadıköy Bölge; Cemil Topuzlu Caddesi İş Bankası Blokları içi, Fenerbahçe Tunaman Sokak civarı.  

    Beykoz Bölge; Ortaçeşme Vakıftepe, Hünkartepe, Çamlıbahçe Havuzbaşı Caddesi, Merkez Mahallesi.

    

16 HAZİRAN ÇARŞAMBA

   

     Kurtköy Bölge; Kurtköy Kavak Sokak, Çiğdem Caddesi, Sönmez Yapı Sitesi ve Emek Sitesi.

    Dudullu Bölge; Çekmeköy Barajyolu Okul ve civarı, H.Antil ve Emsa Jeneratör civarı, Kaçmazoğlu Konut Yapı Kooperatifi civarı, Madenler Çamder Konut Yapı Kooperatifi, Dostaş Darko Konut Yapı Kooperatifi.

    Bostancı Bölge; Saray Halı, Hıfzı Özcan Caddesi, Ekinciler Sitesi,Cengiz Topel Caddesi Aktaş Binası, Bakkalköy Minibüs Son Durak.

    Vaniköy Bölge; Ata2 Sitesi.

    Pendik Bölge; Yakacık Kartal Caddesi, Gazi Aliminyum Fabrikası civarı, Pendik Ankara Caddesi, Müftülük yanı civarı, Aydınlıyolu Caddesi, İş Bankası Blokları, Doğan Sokak, Doğumevi Hastanesi. 

    Ümraniye Bölge; Atakent Mahallesi Reşitpaşa Caddesi, Tek Yapı Kooperatifi, Dadaloğlu Sokak.

    İçmeler Bölge; Şinasi Dural Caddesi, Kolcuoğlu Sitesi, Yeni Yaşam Sitesi, Hatboyu Caddesi, Ertuğ Sitesi, Doğandere Caddesi Yeni Evler Sokak. 

    Erenköy Bölge; Kocayol Caddesi, Erenköy PTT Müdürlüğü, Gazi Ethem Paşa Sokak, Kaymakam Kemal Sokak, Ressam Şevket Sokak, Lemi Altı Sokak, Ayçil Sokak.

    Üsküdar Bölge; Burhan Felek Spor Tesisleri, Bağlarbaşı Demsel Siteleri, Bağlarbaşı Kutlu Siteleri.

    Kartal Bölge; Cevizli Zeytinlik Caddesi ve civarı, Şehit Hakan Kurban Caddesi, Sema Sokak ve civarı, A.Rahmanlar Kalite Sitesi, TekelCaddesi ve civarı, Hava Kuvvetleri Kampı. 

    Kadıköy Bölge; Göztepe Bağ Caddesi, Hasan Ali Yücel Sokak ve civarı, Cemil Topuzlu Caddesi, Mehmet Şengün Sokak ve civarı, Feneryolu Eflatun Sokak, Erguvan Sokak ve civarı.  

    Beykoz Bölge; Akbaba Önel Villaları, Sırmakeş Suyu ve civarı, Akbaba Yolu Cevizlibahçe civarı.

   

17 HAZİRAN PERŞEMBE 

   

    Dudullu Bölge; Çekmeköy Duygukent ve civarı, Algida, Madenler Birlik Konut Yapı kooperatifi, Madenler Mevkii.

    Bostancı Bölge; Bakkalköy Eski Polis Karakolu Yanı, Hazine Sokak, Bostancı Vergi Dairesi, İçerenköy Alanaldı Caddesi, Askent.

    Vaniköy Bölge; Miralay Bağı, Soyak Sitesi, Okul Sokak.

    Pendik Bölge; Pendik Süreyyapaşa Caddesi, Simge Yapı Kooperatifi, Adnan Menderes Bulvarı BP arkası, Kartal Yenimahalle Seçenler Sanayi civarı.

    Ümraniye Bölge; Atakent Mahallesi Dadaloğlu Caddesi, Sudi Özkan İşMerkezi, İstiklal Mahallesi Atakent Yapı Kooperatifi.

    İçmeler Bölge; Güzelyalı Bağdat Caddesi ve sokakları, Atilla Caddesi ve sokakları, Telekom, Mimar Sinan Caddesi, İnönü Caddesi, Bayrak Sokak, Atatürk Caddesi, Tan Sokak, Plevne Sokak.

    Erenköy Bölge; Medrese Sokak, Kozyatağı Sokak, Abdülezel Sokak, Hacı Muhtar Sokak, Öğretmenler Sokak, Çebi Sitesi.

    Üsküdar Bölge; Bağlarbaşı Soyak Evleri, Gümüşyolu Caddesi.

    Kartal Bölge; Aşağı Rahmanlar Yakamoz Sokak, Maltepe Üniversitesi civarı, Banu Sokak, Ihlamur Sokak, Tekel Caddesi, Geziyolu Sokak ve civarı.

    Kadıköy Bölge; Fenerbahçe Faruk Ayanoğlu Caddesi ve civarı, Kalamış Marina civarı, M.Nurettin Selçuk Caddesi, Koru Sitesi içi.

    Beykoz Bölge; Dereiçi Köyü Merkez, Akbaba Ticaret Lisesi.

        

18 HAZİRAN CUMA

    

    Bostancı Bölge; İçerenköy Yalçın Sokak, Oto Sanayi Sitesi.

    Vaniköy Bölge; İç Kale Villaları, Şampiyon Sporcular Yapı Kooperatifi, Rasathane, Miralay Bağı Demir İnşaat.

    Ümraniye Bölge; Atakent Mahallesi Altan Erbulak Caddesi, Burç Sokak, Seyfi Demirsoy Caddesi.

    İçmeler Bölge; Sahil Yolu Caddesi, STFA Elka İnşaat, Kemiklidere Sanayi, Manolya Sokak, Elka Sokak, Malazlar Kibrit Fabrikası, Skoda Araç Deposu.

    Erenköy Bölge; Kaya Sultan Sokak, G-6 Sokak, Kozyatağı Belediye Blokları.

    Kartal Bölge; Maltepe Çayırlar Toprak Malzeme Ofisi ve civarı, Granit Koza Blokları, Fevzi Çakmak Caddesi, Esmer Sokak ve civarı.

    Kadıköy Bölge; Kuşdili Caddesi Çetinkaya Mağazası, Yoğurtçu Park civarı, Fenerbahçe Stadı civarı Şefikbey Sokak.

    Beykoz Bölge; Akbaba Yolu Karton Fabrikası ve civarı, Akbaba Köyü Hürkent Sitesi, Karakulak Suyu.

    

19 HAZİRAN CUMARTESİ 

    

     Kurtköy Bölge; Erdede Sanayi Sitesi, Şişli Sanayi Sitesi, Yartaşlar Fabrikası, Üçler Fitil Fabrikası.

    Dudullu Bölge; Görele Doğa 2 Sitesi ve civarı, Doğa 3 Sitesi ve civarı, 11 Evler ve civarı, Gül Sokak ve civarı, Çavuşbaşı Aslan Sokak. 

    Samandıra Bölge; Samandıra Eyüp Sultan Mahallesi Detaş, Dekar, Solmaz Ev Gereçleri, Büyükbakkalköy Teras Gıda.

    Pendik Bölge; Kurfalı Mahallesi E-5 Yanyol Zeytinlik Caddesi başı,Plastik fabrikası, Zeytinlik Caddesi giriş civarı, Opar Fabrikası.

    Üsküdar Bölge; Nuhkuyusu Caddesi, Karaca Ahmet Tıbbiye Caddesi civarı, 1. Ordu, Selimiye, İnşaat Emlak Başkanlığı.

    Kartal Bölge; Kartal Devlet Hastanesi, Cevizli Halk Ekmek Fabrikası.

    Kadıköy Bölge; Halitağa Caddesi, Bayramyeri Sokak ve civarı, Rasimpaşa Mahallesi Misaki Milli Sokak ve civarı, Çuhadarağa Sokak ve civarı, Mühürdar Caddesi Kadıköy Çarşı içi ve civarı, İSKİ civarı, Caferağa Mahallesi ve civarı, Rıhtım Migros, Neşet Ömer Sokak ve civarı.  

    Beykoz Bölge; Gümüşsuyu Kanlıtepe ve Üst Ayazma.

    

20 HAZİRAN PAZAR

   

    Kurtköy Bölge; Şeyhli Ankara Caddesi, Kaynarca Caddesi, Tibet Fabrikası, Gedik Holding Fabrikası.

    Dudullu Bölge; Organize Sanayi Sitesi 2. Cadde, Varnasan, Yasan 2.Cadde ve 4. Cadde.

    Samandıra Bölge; Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi, Karatay Sokak,Fatih Bulvarı (Samtaş Petrol Yanı), Emniyet Müdürlüğü, Adliye Sarayı, Akşemsettin Mahallesi, Atatürk Caddesi, Köşk Prefabrik.

    Pendik Bölge; Kartal Yenimahalle Yunus Tren İstasyonu Caddesi, Eczacıbaşı Fabrikası, Yunus Tren İstasyon Caddesi, Ege Seramik, PendikKöprü Kavşağı.

    Ümraniye Bölge; İnkılap Mahallesi Siteyolu Noya Sokak içi, Finansbank Altı, Huzur Giyim. 

    Erenköy Bölge; Yalı Yolu Sokak, Emanet Sokak, Yaş Sokak, Zambak Sokak, Papatyalı Sokak, Yazıcı Sokak, Menekşe Sokak, Mersin Sokak, Yıldırım Sokak.

    Kartal Bölge; Esentepe Köy Hizmetleri, Opar Fabrikası, Adel Kalem Fabrikası, Çelik Motor.

    Beykoz Bölge; Beykoz Merkez Mahallesi civarı, Endüstri Meslek Lisesi, Mezarlık üstü.

 
(aa)


Ana Sayfa | Son Dakika | Tüm haberler | Gündem | Dünya | Ekonomi | Spor | Yaşam | Bilim-Teknoloji | Yazarlar
Kültür Sanat | Magazin | Özel Dosyalar | Piyasanet | Hava Durumu | Astronet | Televizyon
İnsan Kaynakları | | Arama+Arşiv | Bize ulaşın | Yardım
© Copyright 2004 Hürriyetim
www.hurriyetkurumsal.com