10/05/2004 <<<önceki gün   bugün   sonraki gün>>>
English
yenibir.com
Genç Hürriyetim
Agora
Gündem
Politika
Avrupa Birliği
Dünya
Ekonomi
Spor
Yaşam
Teknonet
Tüm Haberler
Yazarlar
Kültür Sanat
Magazin
Gezi
Özel Dosyalar
Hava Durumu
Astronet
Televizyon
HÜRRİYET EKLER
Bilim
e.yaşam
Otoyaşam
Seyahat
Pazar
Cumartesi
Cuma
Kelebek
Kelebek
10.05.2004
Kubilay KESKİN
Kap ile Duna aşkı tam gaz
  
kkeskin@hurriyet.com.tr
 

Rallici Metin Kap, 1987 yılında katıldığı Camel Trophy ile adını duyurmuştu.

Candan Kramer’le yaptığı evlilikten iki çocuğu olan Kap, boşanma sonrası hızlı çapkın kesildi. Sinem Güven ile büyük aşk yaşadı. İki yıl süren ilişkinin evlilikle sonuçlanması beklenirken ayrılıkla bitti. Kap sosyetenin en güzel kadınlarından Güliz Onursal’la birlikte olmaya başladığında hem Kap’ın hem de Onursal’ın arkadaşları ‘birbirlerine göreler, birbirlerini tamamlıyorlar’ diyerek evliliğin onlara çok yakışacağını belirtiyorlardı. Ancak Güliz Onursal’dan da geçtiğimiz aylarda ayrılan Kap, üç aydır Cem Duna’nın kızı Defne Duna’yla birlikte. Büyük aşk yaşıyorlar, her yerde el ele göz gözeler. Geçtiğimiz hafta Bebek’teki evlerinden çıkan Kap ve Duna geceye Beyoğlu’nda devam ettiler.

Bikini Bodrum’da

İstanbul gece hayatının duayenlerinden Şeniz Bengier, bu yaz Bodrum’da. Kardeşi Murat Bengier’in dekorasyonunu yaptığı, Şeniz’in işlettiği mekanlar her zaman farklılıklarıyla anılır. Bodrum’a 10 kilometre mesafede, Zeytinlikahve Mevkii’nde 15 Haziran’da açacağı ‘Bikini’ adını verdiği beach-pool-bar-restorant-lounge ve club olarak 24 saat hizmet vereceği yeni yeriyle Bengier bu yaza da damgasını vuracak gibi. ‘Bikini’nin iç dekorasyonu için de içmimar Kadir Akorak’ın fikir verdiğini belirteyim.

Bu gece onun

Esra Üstünkaya, oğlu Üstün’ün babası Kerem Üstünkaya ile evlerini ayırmıştı. Kerem-Esra Üstünkaya çiftini araya giren dostları da barıştıramadı. Esra Üstünkaya sosyal etkinliklerde, vakıf gecelerinde göründüğü gibi haftada bir kendine de eğlenmek için vakit ayırıyor. Geçtiğimiz hafta Etiler Şamdan’da arkadaşlarıyla eğlenen Üstünkaya, geceyi erken bitirip evinin yolunu tuttu.

Sabaha kadar eğlence

Beyoğlu, İstiklal Caddesi’ndeki ‘Grimix Club’ son haftaların en popüler yerlerinden biri oldu. Mekanın sahibi Fahriye Gökhan ister çift ister single gelseler bile müşterilerinin rahatsız olmayacakları bir ortam yarattıklarını belirtiyor. Saat 20.00’de kapılarını açan Grimix sabah 04.00’e kadar hizmet veriyor. Dans müziği ile coşanlar için içki fiyatları da makul tutulmuş.

Sektöründe Türkiye’nin en başarılısı

Dünya Gazetesi’nin geleneksel hale getirdiği ‘Yılın Başarılı İşkadınları’ yarışmasında Sektörlerin En Başarılı Kadınları kategorisinde Tekstil ve Konfeksiyon alanında ödüle layık görülen Ruken Mızraklı, Gündüz Deri Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda firmanın yönetici ortağı. Sosyetik olarak anılmaktan kocası Metin Mızraklı gibi hoşlanmadığını belirten Ruken Hanım, iş dünyasındaki başarılarıyla anılmak istiyor.

Divan’dan sezona merhaba

Kurumsal organizasyonların yanı sıra özel davetlerin, düğünlerin prestijli adresi olarak kabul edilen Divan Kuruçeşme, ilgi ve beğeni toplayan birçok bölümünden biri olan Kristal Çadır’ın dekorasyonunu ve tavanındaki yıldızları yeniledi. Garo Mafyan ve Ünal Uzun geçtiğimiz hafta burada verilen davette Divan Genel Müdürü Kamil Berk ile ayaküstü sohbet etme imkanı buldu. Eski ABD Başkanı Bill Clinton’u ağırlayan, Davos Görüşmeleri’nin catering hizmetini başarıyla sunan Divan Kuruçeşme, aynı anda 2 bin kişiye yiyecek ve içecek hizmeti verebiliyor.

Hem işte hem aşkta

Nazire Dedeman’ın kızı Özben Önal, önümüzdeki aylarda evlilik planları yaptığı Çağdaş Yüksel’le birlikte iç mimarlık ve tasarım ofisi açtı. Ankara’daki iş yerini kapatıp İstanbul’a yerleşen iç mimar Çağdaş Yüksel, ofisinin genel koordinatörlüğünü ise Özben Önal’a verdi. Önal da işleri, Yıldız Posta Caddesi’ndeki Dedeman Ticaret Merkezi’ndeki işyerinden yürütecek.

Marina’da keyif

Panoramasında yüzlerce teknenin ve Marmara Denizi’nin yer aldığı Ataköy Marina Teras, sahile yeni bir soluk getirmiş durumda. Sıcak İstanbul gecelerinde rahat bir şekilde balık ve rakı eşliğinde keyif yapmak istiyorsanız, Marina Teras bu talebe karşılık veriyor. Üstüne üstlük deniz manzarasını da bonus olarak sunuyor.

Set arası takı yapıyor

Bir süredir çekimleri devam eden ‘Öteki Türkiye’de Bir Cumhurbaşkanı’ adlı filmin başrollerini Zeki Alasya ve Yeliz Yeşilmen’le paylaşan Derya Baykal, filmin Anadolu Feneri köyünde yapılan çekimler arasında elinde boncuk kutusunda takılar yapıyor. Baykal, ‘Set arasında boş vakitler oluyor. Bu arada çok sigara içmemek ve stres yapmamak için bu takıları yapıyorum’ dedi.

Her gece barda

Başak Alat ile Emir Tamer bir aydır birlikte. İş ciddi görünüyor. Hemen hemen her gece birlikte eğlencedeler. Geçtiğimiz gece de Beyoğlu Wanna’da eğlendiler. Yanlarında İsmail Boyner ve kız arkadaşı da vardı. İkili, gecenin sonunda Mercedes Minivan’la terk ettiler Wanna’yı...


Kubilay KESKİN
Tüm yazıları
    Ali Atıf BİR
  Cola -Turka kural yıkıyor. Doğru mu?
 
    Ayşe ARMAN
  Emine Erdoğan'ı bir başkası giydirmeli
 
    Cüneyt ÜLSEVER
  Meslek liseleri yok oluyor!
 
    Doğan HIZLAN
  Küçük bir sergi turu
 
    Ercan KUMCU
  Döviz piyasasının özellikleri
 
    Erdal SAĞLAM
  Hükümete kritik Merkez Bankası brifingi
 
    Erkan ÇELEBİ
  Türkiye’yi 3 yıl sonra dizel sorunu bekliyor
 
    Ferai TINÇ
  Kültür farkı dedikleri
 
    Tufan TÜRENÇ
  İmam hatiplerin kapatılması bilgi çağının gereğidir
 
    Özdemir İNCE
  Meslek Liseli neden mutsuz?
 
    İlhan SÖYLER
  Bu maçta şike var!
 
    Korkut GÖZE
  Suç ve ayıp
 
    Vedat OKYAR
  Cici çocuklar
 
    Vahap MUNYAR
  Batık bankacının kızı ‘evde kalırım’ diye ağlıyor
 
    Yener SÜSOY
  Yılmaz, bacaklarımı mendiliyle örterdi
 
    Devrim SAĞIROĞLU
  Zalim!
 
    Ercan SAATÇİ
  Teşvikçilere kapak olsun
 
    Can BARTU
  Hak ettiler
 
    Şükrü KÜÇÜKŞAHİN
  ‘Hükümetin en büyük şansı Org. Özkök’
 
Ana Sayfa | Son Dakika | Tüm haberler | Gündem | Dünya | Ekonomi | Spor | Yaşam | Bilim-Teknoloji | Yazarlar
Kültür Sanat | Magazin | Özel Dosyalar | Piyasanet | Hava Durumu | Astronet | Televizyon
İnsan Kaynakları | | Arama+Arşiv | Bize ulaşın | Yardım
© Copyright 2004 Hürriyet
www.hurriyetkurumsal.com